Registracija į salės tinklinio treniruotes prasideda

sales-tinklinio-treniruotes-vilniuje

Kiekvienas žaidimas turi savo pradžią. Šį rudenį kviečiame ir Jus pradėti savąjį kartu su „Tinklinio akademija“.
Nuo rugsėjo pirmos dienos startuoja jau šeštasis 2016-2017 m. salės tinklinio sezonas. Skelbiame priėmimą į grupes, kurios treniruosis salėje šaltuoju metų laiku.
Pirmenybė yra teikiama jau esamiems „Tinklinio akademijos“ nariams. Nauji nariai priimami tik esant vietos pagal žaidimo lygį tinkamoje grupėje. Jeigu laisvos vietos nėra, norintys registruojami į laukiančiųjų sąrašą ir kviečiami prisijungti eilės tvarka.
„Tinklinio akademijoje“ dirba jauni ir patyrę tinklinio treneriai, fizinio pasirengimo treneriai, kineziterapiautė.
Mūsų tikslas plėsti ir skatinti tinklinį žaisti kuo daugiau ne tik tuos, kurie siekia sportinių aukštumų, bet ir tuos, kuriems tai yra smagus laisvalaikio užsiėmimas, savęs realizavimo būdas. Visgi mūsų treneriai visada siekia ir skatina žaidėjus tobulėti kuo labiau.
Kaip užregistruoti į tinklinio treniruotes?
Registracija yra vykdoma el. paštu tinklinioakademija@gmail.com. Gavę Jūsų elektroninę registraciją, mes visada su jumis susisieksime ir suderinsime galimą treniruočių laiką ir vietą.
Kaip dažnai vyksta tinklinio treniruotės?
Salės tinklinio sezonas prasideda nuo rugsėjo 1 d., tačiau prisijungti prie jau esamų grupių galima ir sezono eigoje, jei tik yra vietos. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę.
Ar reikia pirkti ypatingą aprangą?
Rekomenduojame saugoti save ir VISADA žaisti su antkeliais, kuriuos taip pat galime pasiūlyti įsigyti ir mūsų „Tinklinio akademijoje“. Tinkama tinkliniui skirta sportinė avalynė taip pat rekomenduotina. Jos platų pasirinkimą galima rasti „Terrasport“ parduotuvėje. Kitos aprangos dalys turi nevaržyti judesių, leisti judėti visiškai laisvai.
Ar galima pradėti lankyti tinklinio treniruotes net ir visiškai nemokant žaisti?
TAIP! „Tinklinio akademija“ ir yra skirta tam, kad išmoktumėte žaisti tinklinį ir tobulėtumėte kaip žaidėjas.
Kas laukia „Tinklinio akademijos“ žaidėjų 2016-2017 salės tinklinio sezone?
Šį sezoną vėl laukia „Terrasport“ salės tinklinio lyga, varžybos kituose miestuose, spalį turėsime rudens vakarėlį, lapkritį atvyks dvi moterų komandos iš Islandijos sužaisti draugiškų varžybų, gruodį tikimės pateikti netikėtą staigmeną, o sausį siausime žiemos baliuje. Pavasarį varžysimės tarpusavyje ir vėl keliausime į kitus miestus.
Visa informacija apie konkrečius treniruočių laikus, vietas, trenerius ir pan. yra teikiama el. paštu tinklinioakademija@gmail.com ir tel. +370 686 86349
Iki pasimatymo treniruotėse!

PRADŽIA