Laisvės turnyras 2019

Laisves- tinklinio-Turnyras

Kiekvienais metais vasario ir kovo mėnesiais turime dvi progas prisiminti, kad esame laisva ir nepriklausoma tauta. Šia laisve reikia didžiuotis ir ją švęsti.
Kaip ir praeitais metais kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga kviečiame švęsti ir skelbiame paplūdimio tinklinio turnyrą.
Kovo 9 d. šeštadienį kviečiame visus tinklinio mylėtojus atšvęsti tai, kad esame laisvi ir nepriklausomi.
„Tinklinio akademija“ pristato ir organizuoja turnyrą visą dieną 6 aikštelėse!
Tikimės sklandžios turnyro eigos ir puikios visų Jūsų nuotaikos 😉
Kas laukia? Net 6 paplūdimio tinkliniui skirtos aikštelės, visa diena skirta tinklinio mėgėjams, komandos iš visos Lietuvos. Turnyro nugalėtojus tradiciškai apdovanosime medaliais, paplūdimio tinklinio marškinėliais bei rėmėjų prizais.
Komandos turės kur persirengti, išsimaudyti, lauks „chill“ ir žiūrovų zona, turnyro nuotaiką kurs smagi muzika.
Kur? Justiniškių g. 12, Vilnius.
Kada? 2019 m. kovo 9 d., šeštadienį, 10 00 – 20 00 (pasiliekame teisę laiką koreguoti)
Eiliškumas. Planuojame, kad pirmoje dienos pusėje rungsis vyrų/vaikinų, antroje – MIX komandos. Tikslus grupių varžybų laikas bus skelbiamas arčiau turnyro datos žinant užsiregistravusių komandų skaičių.
Grupės.
Vyrų/vaikinų registracijų lauksime šiose grupėse.

  1. Vyrai/vaikinai 2×2 HARD
  2. Vyrai/vaikinai 2×2 MEDIUM
  3. Vyrai/vaikinai 2×2 LIGHT

MIX komandų registracijų lauksime šiose grupėse.

  1. MIX 2×2 HARD
  2. MIX 2×2 MEDIUM
  3. MIX 2×2 LIGHT

Kokiame lygyje turėtumėte registruotis?
HARD lygis – seniai ir nuolatos tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį žaidžiantys mėgėjai, norintys rimtai ir stipriai pakovoti tinklinio aikštelėje. Komandoje gali žaisti vienas „kietas“ žaidėjas. Žinoma, lauksime visų norinčių, tačiau, jeigu vienas iš poros žaidėjų yra žinomas ir nusipelnęs tinklininkas, prašome, kad jo porininkas būtų visiškas mėgėjas. Pasiliekame teisę neregistruoti itin aukšto meistriškumo žaidėjų vienoje komandoje.
MEDIUM lygis – neseniai ar „lengviau“ tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį žaidžiantys mėgėjai, norintys pasitikrinti savo galimybes panašaus lygio žaidėjų tarpe. MEDIUM lygis – tai tie, kur LIGHT lygis jau likęs užnugaryje, tačiau HARD lygis dar neįkandamas.
LIGHT lygis – tinklinio naujokai. Žaidžiantys mėgėjiškai draugų tarpe, ar neseniai lankantys tinklinio treniruotes ir norintys išbandyti save turnyre. Šioje grupėje kviečiame dalyvauti ir jaunimą, neseniai pradėjusius savo tinklinio kelią. Vieni gabesni, kiti darbštesni, bet grupė skirta dar tik siekiantiems tinklinio aukštumų.
SVARBU: Būkime sąžiningi! Visi daugiau ar mažiau galite save įvertinti ir suprantate, į kokią grupę Jums reikia registruotis. Siekiame veikti sąžiningai ir sudaryti kiek įmanoma panašaus lygio žaidėjų grupes, kad visiems būtų smagu pasirungti ir kiekviena pora turėtų galimybes laimėti.
Norinčius dalyvauti, bet nežinančius į kurią grupę registruotis mielai pakonsultuosime ir nukreipsime tinkama linkme. Pasitarkite ir su savo treneriais ar tinklinio draugais.
Pasiliekame teisę grupę naikinti nesurinkus pakankamo komandų skaičiaus.
Kiekviename lygyje apdovanosime 3 stipriausias komandas.
Vietų skaičius grupėse ribotas.
Varžybų sistema.
Komandos burtų keliu bus suskirstytos į pogrupius ir žais vieno rato principu. Toliau priklausomai nuo užsiregistravusių komandų skaičiaus seks vieno arba dviejų minusų varžybų sistema. Žaidimų tikrai užteks visiems! Stipriausios keturios komandos susirungs pusfinaliuose ir finaluose.
Svarbu: Burtai atliekami internetine atsitiktine skirstymo į pogrupius programa. Burtai visuomet įrašomi. Turnyro metu bet kuri dalyvių komanda gali kreiptis į rengėjus ir peržiūrėti įrašus.
Taisyklės.
Žaidžiama pagal paplūdimio tinklinio taisykles. Visų dalyvių prašome pasitikrinti savo žinias, pasikonsultuoti su savo treneriais.
Pagrindinės taisykles. Bet koks tinklo lietimas yra klaida. Linijos lietimas, peržengimas, kojos kišimas po ja padavimo metu laikomas klaida. Išsimetus kamuolį ir leidus jam nukristi, taškas varžovams. Blokas skaičiuojamas kaip pirmas lietimas. Ir t.t.
Teisėjavimas. Turnyre teisėjauja pačios komandos pagal iš anksto sudarytą grafiką ir/arba organizatorių pateiktas taisykles. Teisėjaujančius gerbiame. Jų žodis paskutinis.
Registracija. Registracija vykdoma užpildant anketą. Ją galite rasti ČIA:
Registruojantis reikalinga nurodyti žaidėjų vardus ir pavardes,
grupę ir lygį, kur norite rungtyniauti. Būtina gauti registracijos patvirtinimą.
Registracija uždaroma 03 07 d. 21 00 val. (arba kai nebelieka vietos).
Startinis mokestis komandai: 35 eurai*.
* Komanda atšaukusi savo registraciją likus mažiau nei 2 dienoms iki varžybų,
sekančiuose turnyruose neturės registracijos pirmumo, nebent nedalyvavimo priežastys
išties rimtos. Gerbkite kitas komandas, mus ir save.
Visi klausimai ir komentarai laukiami el. paštu tinklinioakademija@gmail.com arba telefonu
+37060012349.
Pasiliekame teisę keisti turnyro sistemą ir eigą.
Iki pasimatymo kovo mėnesį!
 
 

PRADŽIA