Helloweeno paplūdimio tinklinio turnyras

tinklinio-marskineliai-tinklinis

Tamsią tamsią gūdžią naktį lapkričio pirmąjį penktadienį kviečiame į Helloweeno paplūdimio tinklinio turnyrą.
Turnyras vyks visose 6 aikštelėse.
Tikimės išsklaidyti rudenišką darganą puikia visų Jūsų nuotaika 😉
Turnyro nugalėtojus tradiciškai apdovanosime medaliais, Smėlio Arenos prizais bei specialiai tamsiajam metų laikui sukurtais marškinėliais!
Kur? Susitinkame Justiniškių g. 12, Vilnius.
Kada? 2018 lapkričio 2 d. penktadienį 18 00-23 00 (galime užtrukti ir ilgiau)
Formatas 2×2 MIX
Grupės ir lygiai.

  1. MIX HARD 2*2
  2. MIX MEDIUM 2*2
  3. MIX BEGINNERS 2*2

Vietų skaičius kiekviename lygyje ribotas.
Kokiame lygyje turėtumėte registruotis?
HARD lygis – seniai ir nuolatos tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį žaidžiantys mėgėjai, norintys rimtai ir stipriai pakovoti tinklinio aikštelėje. Komandoje gali žaisti vienas „kietas“ žaidėjas. Žinoma, lauksime visų norinčių, tačiau, jeigu vienas iš poros žaidėjų yra žinomas ir nusipelnęs tinklininkas, prašome, kad jo porininkas būtų visiškas mėgėjas. Pasiliekame teisę neregistruoti itin aukšto meistriškumo žaidėjų vienoje komandoje.
MEDIUM lygis – neseniai ar „lengviau“ tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį žaidžiantys mėgėjai, norintys pasitikrinti savo galimybes panašaus lygio žaidėjų tarpe. B lygis – tai tie, kur C lygis jau likęs užnugaryje, tačiau A lygis dar neįkandamas.
BEGINNERS lygis – tinklinio naujokai! Žaidžiantys mėgėjiškai draugų tarpe, ar besitreniruojantys neseniai ir norintys išbandyti save turnyre. Šioje grupėje kviečiame dalyvauti ir jaunimą, neseniai pradėjusius savo tinklinio kelią. Vieni gabesni, kiti darbštesni, bet grupė skirta dar tik siekiantiems tinklinio aukštumų.
SVARBU: Būkime sąžiningi! Visi daugiau ar mažiau galite save įvertinti ir suprantate, į kokią grupę Jums reikia registruotis. Siekiame veikti sąžiningai ir sudaryti kiek įmanoma panašaus lygio žaidėjų grupes, kad visiems būtų smagu pasirungti ir kiekviena pora turėtų galimybes laimėti.
Norinčius dalyvauti, bet nežinančius į kurią grupę registruotis mielai pakonsultuosime ir nukreipsime tinkama linkme. Pasitarkite ir su savo treneriais ar tinklinio draugais.
Pasiliekame teisę grupę naikinti nesurinkus pakankamo komandų skaičiaus.
Varžybų sistema.
Komandos burtų keliu bus suskirstytos į pogrupius ir žais vieno rato principu. Iš pogrupių išeina visos komandos, reitinguojame visas komandas. Toliau vieno minuso varžybos. Stipriausios keturios komandos susirungs pusfinaliuose ir finaluose.
Svarbu: Burtai atliekami internetine atsitiktine skirstymo į pogrupius programa. Burtai visuomet įrašomi. Turnyro metu bet kuri dalyvių komanda gali kreiptis į rengėjus ir peržiūrėti įrašus.
Taisyklės.
Žaidžiama pagal paplūdimio tinklinio taisykles. Visų dalyvių prašome pasitikrinti savo žinias, pasikonsultuoti su savo treneriais.
C lygiui taisyklės „atlaidesnės“.
Pagrindinės taisykles. Bet koks tinklo lietimas yra klaida. Linijos lietimas, peržengimas, kojos kišimas po ja padavimo metu laikomas klaida. Išsimetus kamuolį ir leidus jam nukristi, taškas varžovams. Blokas skaičiuojamas kaip pirmas lietimas. Ir t.t.
Teisėjavimas.
Varžybose teisėjauja pačios komandos. Turėsime teisėjų, kurie padės tam tikrose varžybose. Teisėjaujančius gerbiame. Jų žodis paskutinis.
Registracija.
Registracija vykdoma užpildant anketą.
Ją galite rasti ČIA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftuhCUnIxuRUJ0fsTVM5ZBreO_HXvvQAPl7aviDLW05XiwIw/viewform
Startinis mokestis komandai: 25 eurai*.
* Komanda atšaukusi savo registraciją likus mažiau nei 2 dienoms iki varžybų,
sekančiuose turnyruose neturės registracijos pirmumo, nebent nedalyvavimo priežastys
išties rimtos. Gerbkite kitas komandas, mus ir save.
Visi klausimai ir komentarai laukiami el. paštu tinklinioakademija@gmail.com arba telefonu
+37060012349.
Pasiliekame teisę keisti turnyro sistemą ir eigą.

PRADŽIA