#NaujaPradžia – Smėlio Arenos sezono atidarymo turnyras

#NaujaPradžia
Kviečiame į didįjį „Smėlio Arenos“ naujojo sezono atidarymo turnyrą.
Pradėsime su trenksmu kaip sakant 😉
Jau 22 d. šeštadienį visą dieną žaisime paplūdimio tinklinį skirtingose pajėgumo grupėse.
Turnyras vyks visose 6 aikštelėse!
Tikimės sklandaus turnyro eigos ir puikios visų Jūsų nuotaikos 😉
Turnyro nugalėtojus tradiciškai apdovanosime medaliais, naujo sezono paplūdimio tinklinio marškinėliais bei rėmėjų prizais.
Taigi…
Kas? #NaujaPradžia – Sezono atidarymo turnyras
Kur? Justiniškių g. 12, Vilnius.
Kada? 2018 rugsėjo 22 d. šeštadienį 10 00-20 00 (pasiliekame teisę laiką koreguoti)
Formatas 2×2
Eiliškumas. Pirmoje dienos pusėje rungsis vyrų/vaikinų, antroje – mix komandos.
Grupės ir lygiai.

  1. Vyrai/vaikinai 2×2 A
  2. Vyrai/vaikinai 2×2 B
  3. MIX 2×2 A
  4. MIX 2×2 B

Kokiame lygyje turėtumėte registruotis?
A lygis – seniai ir nuolatos tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį žaidžiantys mėgėjai, norintys rimtai ir stipriai pakovoti tinklinio aikštelėje. Komandoje gali žaisti vienas „kietas“ žaidėjas. Žinoma, lauksime visų norinčių, tačiau, jeigu vienas iš poros žaidėjų yra žinomas ir nusipelnęs tinklininkas, prašome, kad jo porininkas būtų visiškas mėgėjas. Pasiliekame teisę neregistruoti itin aukšto meistriškumo žaidėjų vienoje komandoje.
B lygis – neseniai ar „lengviau“ tiek salės, tiek paplūdimio tinklinį žaidžiantys mėgėjai, norintys pasitikrinti savo galimybes panašaus lygio žaidėjų tarpe. B lygis – tai tie, kur C lygis jau likęs užnugaryje, tačiau A lygis dar neįkandamas.
SVARBU: Būkime sąžiningi! Visi daugiau ar mažiau galite save įvertinti ir suprantate, į kokią grupę Jums reikia registruotis. Siekiame veikti sąžiningai ir sudaryti kiek įmanoma panašaus lygio žaidėjų grupes, kad visiems būtų smagu pasirungti ir kiekviena pora turėtų galimybes laimėti.
Norinčius dalyvauti, bet nežinančius į kurią grupę registruotis mielai pakonsultuosime ir nukreipsime tinkama linkme. Pasitarkite ir su savo treneriais ar tinklinio draugais.
Pasiliekame teisę grupę naikinti nesurinkus pakankamo komandų skaičiaus.
Kiekviename lygyje apdovanosime 3 stipriausias komandas.
Varžybų sistema.
Į kiekvieną pogrupį priimama NE DAUGIAU 16 komandų.
Komandos burtų keliu bus suskirstytos į pogrupius ir žais vieno rato principu. Iš pogrupių išeina visos komandos, reitinguojame visas komandas ir toliau seka dviejų minusų sistema. Setų tikrai užteks visiems! Stipriausios keturios komandos susirungs pusfinaliuose ir finaluose.
Svarbu: Burtai atliekami internetine atsitiktine skirstymo į pogrupius programa. Burtai visuomet įrašomi. Turnyro metu bet kuri dalyvių komanda gali kreiptis į rengėjus ir peržiūrėti įrašus.
Taisyklės.
Žaidžiama pagal paplūdimio tinklinio taisykles. Visų dalyvių prašome pasitikrinti savo žinias, pasikonsultuoti su savo treneriais.
Pagrindinės taisykles. Bet koks tinklo lietimas yra klaida. Linijos lietimas, peržengimas, kojos kišimas po ja padavimo metu laikomas klaida. Išsimetus kamuolį ir leidus jam nukristi, taškas varžovams. Blokas skaičiuojamas kaip pirmas lietimas. Ir t.t.
Teisėjavimas.
Grupėse, minuso ir pusfinalių varžybose teisėjauja pačios komandos. Turėsime teisėjų, kurie padės tam tikrose varžybose. Finaluose teisėjauti nereikės – teisėjaus TEISĖJAI. Teisėjaujančius gerbiame. Jų žodis paskutinis.
Registracija.
Registracija vykdoma užpildant anketą.
Ją galite rasti ČIA
Startinis mokestis komandai: 35 eurai*.
* Komanda atšaukusi savo registraciją likus mažiau nei 2 dienoms iki varžybų,
sekančiuose turnyruose neturės registracijos pirmumo, nebent nedalyvavimo priežastys
išties rimtos. Gerbkite kitas komandas, mus ir save.
Visi klausimai ir komentarai laukiami el. paštu tinklinioakademija@gmail.com arba telefonu
+37060012349.
Pasiliekame teisę keisti turnyro sistemą ir eigą.
Iki pasimatymo!

PRADŽIA