Moksleivių paplūdimio tinklinio treniruotės

2022-2023 mokslo metų paplūdimio tinklinio treniruotės moksleiviams

Paplūdimio mėgėjų tinklinio treniruotes siūlome visų lygių žaidėjams – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, tiek ne vienerius metus šį žaidimą žaidžiantiems.

2022/2023 mokslo metų uždaro sezono paplūdimio tinklinio treniruotės vyksta „Smėlio arenoje“, adresu Justiniškių g. 12, Vilniuje.

Sezono trukmė – nuo 2022 09 05 iki 2023 06 30

Į grupes priimame NUOLATOS, t. y. viso sezono metu, jei tik turime laisvų vietų.

Grupės ir laikai

SVARBU: Vienu laiku treniruojasi kelios to paties amžiaus moksleivių grupės. Tai leidžia grupėse moksleivius paskirstyti pagal žaidybinį pajėgumą. Tokiu būdu keičiant pajėgumo grupę, pvz. tobulėjant, nereikia keisti treniruočių laiko. 
Registruojantis treniruočių grupę rekomenduojame rinktis pagal Jums tinkamą treniruočių laiką pagal pamokų ar kitų užsiėmimų tvarkaraščius, o žaidybinis pajėgumas nustatomas pirmų treniruočių metu.

Dažnai užduodami klausimai

Paplūdimio tinklinio treniruotės vyksta „Smėlio arenoje“, adresu Justiniškių g. 12, Vilniuje.

7-12 m. vaikai (gim. 2010-2015 m.): treniruotės trukmė – 1 val. Lankant du kartus per savaitę kaina 60 eur/mėn. Su NVŠ krepšeliu 40 eur/mėn.

13-17 m. jaunimas (gim. 2005-2009 m.): treniruotės trukmė  – 1,5 val. Lankant du kartus per savaitę kaina 70 eur/mėn. Su NVŠ krepšeliu 50 eur/mėn.

Lankantys treniruotes gali pasinaudoti 20 eur NVŠ krepšelio nuolaida treniruočių mokesčiui sumažinti NVŠ krepšelių skaičius ribotas ir nustatomas Vilniaus miesto savivaldybės. 

Lankant treniruotes penktadieniais kainos atitinkamai pagal amžiaus grupes ir treniruočių trukmę yra 30 eur/mėn. ir 35 eur/mėn. (NVŠ krepšelio sutarties sudaryti lankant kartą per savaitę ir gauti nuolaidą galimybės nėra).

Visus treniruočių laikus ir grupes rasite atsidarę registracijos anketą.

Labai prašome prieš pildant anketą atkreipti dėmesį į žemiau išvardintus dalykus:

  • Galimi treniruočių laikai tik tokie, kokius rasite anketoje. 
  • Žyma prie grupės „VIETŲ NĖRA – ĮLS“ reiškia, kad toje grupėje vietų šiuo metu nebeturime, visos yra rezervuotos. 
  • Jūs vis tiek galite registruotis į pageidaujamas grupes, net jei jos turi žymą „VIETŲ NĖRA – ĮLS“. Tokiu atveju atsirasite laukiančiųjų sąraše ir su Jumis susisieksime bei kviesime prisijungti tuomet, jei vietos turėsime. 
  • Galite registruotis į tiek grupių, kiek norite – kiekvienai grupei anketą reikia pildyti iš naujo. Būtina nurodyti, kuri grupė pagal laiką treniruotėms Jums būtų prioritetas komentaro skiltyje.
  • Jei registruojantis žymos nebuvo, bet gaunate pranešimą, kad, deja, nespėjote ir vietų nebeturime, tai automatiškai esate įtraukiami į laukiančiųjų sąrašus ir Jus informuosime, jei vietos turėsime. Vietos atsiranda tokiu atveju, kai kas nors iš esamų narių nutraukia treniruočių lankymą.
  • Jei registruojantis žymos nebuvo, bet gaunate pranešimą, kad, deja, nespėjote ir vietų nebeturime, tai taip gali įvykti – anketa nėra automatizuota ir žyma apie tai, kad vietų nėra žymima rankiniu būdu.

REGISTRACIJOS ANKETANarių registracija 2022-2023 šaltajam sezonui jau yra uždaryta. Nespėjusius užsiregistruoti pagal šį kvietimą, mielai prašome registruotis bendra registracija www.tinklinioakademija.lt, kai ji bus atidaryta: 2023-2024 šaltajam sezonui rugpjūčio viduryje.

Jeigu turite papildomų klausimų, mielai atsakysime.

El. paštu tinklinioakademija@gmail.com arba tel. +37060012349

Administracijos darbo laikas: I-IV 15 00-21 00

Iki pasimatymo treniruotėse!

PRADŽIA